36275280_s.jpg

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

"Základem pro každou pleťi, je vhodně zvolená a pravidelná kosmetická péče, která dokáže udělat velký posun v celkovém stavu Vaší pokožky."

Kosmetické ošetření vždy provádím s ohledem na aktuální stav Vaší pleťi. Pokud potřebujete konzultovat stav Vaší pleti,  doporučuji objednat se na konzultaci, kde s Vámi proberu vše potřené. Následně navrhnu kosmetický program, kde zvolím vhodná ošetření pro Vás.

Nabízená ošetření:

Kosmetická konzultace 

Ošetření dle typu pleťi

Nano Lifting -  aplikace masek - unikátní metoda vypínání vrásek 

AntiAge/vrásky (luxusní galvanické ošetření) - připravuje se 

Rekonstrukce obočí - nový tvar

Lash Lifting a botox - připravuje se

Laminace obočí -připravuje se

Analizér pleťi  - připravuje se

Depilace těla

voskování

DEPILACE

Veškeré depilace provádím cukrovou pastou, která zajišťuje šetrné a efektivní odstranění nežádoucího ochlupení. Depilace cukrovou pastou je také to nejlepší, co Vám mohu nabídnout.

Depilace cukrovou pastou je depilační technika, při které se používá hmota z cukru, vody a citronové šťávy. připravuje se na bázi starověkých receptů blízkého východu. 

Cukrová pasta je 100% přírodní produkt, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce a kožní iritace minimální.

​Cukrová pasta odstraňuje chloupky s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk.

Připravím Vaši pokožku na depilaci před depilačními a po depilačními přípravky profesionálních značek s čistícími a dezinfekčními účinky.

!U provádění depilací intimních partií je důležité !

Před první návštěvou je vhodné mít délku Vašeho ochlupení minimálně 5 mm dlouhou, pro lepší přilnavost cukru a hladkou depilaci. Pokud si nevíte rady, jsem tu pro Vás. :-)

Spodní část těla

DEPILACE - INTIMNÍ PARTIE A TĚLO

Ošetření probíhá s ohledem na Vaši intimitu, aktuální stav pokožky, ale zároveň se také snažím docílit hladkého a šetrného výsledku, vzhledem k Vaší pokožce. Pokud zvažujete odstranění chloupků v těchto partiích, neváhejte mne kontaktovat.

Depilované partie:

- Brazilka

- Holywood

- Zadeček

- Třísla

Další depilované partie

- Stehna

- Lýtka

- Podpaží

- Ruce

Pozn. : Výsledná cena se může navýšit při nadměrném ochlupení.

Vosk na obočí

OBLIČEJ

Ošetření obličeje provádím s ohledem na Váš typ pokožky a její aktuální stav.

Druhy depilací:

- Horní ret

- Brada

- Tváře

- Obočí

Pozn. : Výsledná cena se může navýšit při nadměrném ochlupení.