top of page
pink 1 kopie.jpg

EPILACE/
DEPILACE

Jaký je rozdíl mezi depilací a epilací?

 

Pří depilaci se odstraňují pouze chloupky z povrchu kůže, tedy bez kořínků. Využívá se při ní např. žiletka, depilační krémy. Naopak epilace odstraňuje s chloupky i kořínky a je tak dlouhodobá. Jako např. cukrová pasta, vosk, nebo trvalejší forma epilace elektroepilace (tzv. IPL)

 

Já provádím veškeré epilace cukrovou pastou, která zajišťuje šetrné a efektivní odstranění nežádoucího ochlupení. Epilace cukrovou pastou je také to nejlepší, co Vám mohu nabídnout.

Epilace cukrovou pastou je epilační technika, při které se používá hmota z cukru, vody a citronové šťávy. připravuje se na bázi starověkých receptů blízkého východu. 

Cukrová pasta je 100% přírodní produkt, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce a kožní iritace minimální.

​Cukrová pasta odstraňuje chloupky, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk.

Připravím Vaši pokožku na epilaci před epilačními a po epilačními přípravky profesionálních značek s čistícími a dezinfekčními účinky.

 

Před první návštěvou je vhodné mít délku Vašeho ochlupení minimálně 5 mm dlouhou, pro lepší přilnavost cukru a hladkou epilaci. Pokud si nevíte rady, jsem tu pro Vás. :-)

photo-beautiful-woman-s-feet-esthetics-hair-removal.jpg
fit-female-body-flower-white-background.jpg

EPILACE 
intimní partie, tělo

Ošetření probíhá s ohledem na Vaši intimitu, aktuální stav pokožky, ale zároveň se také snažím docílit hladkého a šetrného výsledku, vzhledem k Vaší pokožce. Pokud zvažujete odstranění chloupků v těchto partiích, neváhejte mne kontaktovat. Po aplikaci s sebou dostanete speciální masku/ošetřující krém, který je určen pro zklidnění a dobrou poepilační regeneraci (vzoreček zdarma :-) )

EPILACE INTIMNÍ PARTIE

 

Brazilka od 1200 kč

Hollywood od 1300 Kč

Zadeček od 550 Kč

Třísla od 450 Kč​

DALŠÍ EPILOVANÉ PARTIE

 

Ruce předloktí od 350 Kč

Ruce celé od 450 kč

Lýtka od 450 Kč

Podpaží od 39o Kč

Celé nohy od 800 kč

Cena se může mírně lišit, dle náročnosti a množství ochlupení. Ostatní partie dle domluvy.

EPILACE 
obličej

Ošetření obličeje provádím s ohledem na Váš typ pokožky a její aktuální stav.  Tato šetrná epilace má vysoký podíl cukru a působí antibakteriálně. Nedochází k poranění pokožky a chloupky nemají tendenci zarůstat. 

DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Horní ret 150 Kč

Brada 150 Kč

Kotlety 150 Kč

Cena se může mírně lišit, dle náročnosti a množství ochlupení. Ostatní partie dle domluvy.

cosmetologist-putting-white-headband-towel-female-patient.jpg

Ceny se mohou mírně lišit, dle náročnosti a domluvy. Pro všechny služby výše uvedené platí příplatek mimo pracovní dobu 500 Kč. Ceník platný od 1.1.2024 

bottom of page