top of page

Svatební makeup

Úprava nevěsty patří mezi nejčastěji u mne vyhledávané služby. Ráda Vám pomohu vybrat líčení i účes na míru Vašim potřebám, které bude vypadat dobře nejen na fotkách, ale ve kterém se budete cítit skvěle. Líčení je s dlouhotrvajícím efektem, které vydrží celý svatební den, ale zároveň působí přirozeně. Pro Váš svatební den poskytuji služby v salonu, nebo z pohodlí Vašeho domova, či v místě konání svatby. Dle časových možností mohu vytvořit i učesat případně družičky a další svatebčany. Pro Vaši pohodu probíhá předsvatební zkouška 3-4 týdny před svatbou.

Svatební makeup samostatně od 2000 Kč

Svatební zkouška od 1500 Kč

Svatebčanka od 1500 Kč/osoba

IMG_20190921_143936.jpg
Červená rtěnka

Večerní makeup/
Maturantky

Výraznější make-up vhodný na jakoukoliv společenskou příležitost (ples nebo večírek) s použitím dlouhotrvající dekorativní kosmetiky (na přání s použitím nalepovacích řas). Zvolené líčení bude přizpůsobené typu Vaší pleti.

Večerní/ slavnostní od 1500 Kč

Maturantky od 1700 Kč

Výhodný balíček pro MATURANTKY - Make-up + Účes 2500,- Cena se může mírně lišit, dle náročnosti a domluvy

Foto makeup

Je vhodný zejména pro účely focení. Jedná se o specifický make-up dle přání klienta, který má v určitých ohledech jiné zákonitosti než ostatní typy líčení. Jeho intenzita a provedení se přizpůsobuje konkrétnímu stylu fotografie. Ráda se postarám o Váš kompletní styling, včetně úpravy vlasů a poradím celkový outfit.

Fotomakeup od 1500 Kč

FB_IMG_1665428117185.jpg

Denní líčení

Přirozené a jemné líčení, které je určené pro každodenní příležitost. Správně zvolený denní make-up vytvoří sjednocenou a pěstěnou pleť, která září zdravím. 

Denní makeup od 1500 Kč

Školení pro jednotlivce viz kurzy

Ceny se mohou mírně lišit, dle náročnosti a domluvy. Pro všechny služby výše uvedené platí příplatek mimo pracovní dobu 500 Kč. Ceník platný od 1.1.2024 

bottom of page