voskování

DEPILACE

Veškeré depilace provádím cukrovou pastou, která zajišťuje šetrné a efektivní odstranění nežádoucího ochlupení. Depilace cukrovou pastou je také to nejlepší, co Vám mohu nabídnout.

Depilace cukrovou pastou je depilační technika, při které se používá hmota z cukru, vody a citronové šťávy. připravuje se na bázi starověkých receptů blízkého východu. 

Cukrová pasta je 100% přírodní produkt, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce a kožní iritace minimální.

​Cukrová pasta odstraňuje chloupky s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk.

Připravím Vaši pokožku na depilaci před depilačními a po depilačními přípravky profesionálních značek s čistícími a dezinfekčními účinky.

!U provádění depilací intimních partií je důležité !

Před první návštěvou je vhodné mít délku Vašeho ochlupení minimálně 5 mm dlouhou, pro lepší přilnavost cukru a hladkou depilaci. Pokud si nevíte rady, jsem tu pro Vás. :-)

Spodní část těla

DEPILACE - INTIMNÍ PARTIE A TĚLO

Ošetření probíhá s ohledem na Vaši intimitu, aktuální stav pokožky, ale zároveň se také snažím docílit hladkého a šetrného výsledku, vzhledem k Vaší pokožce. Pokud zvažujete odstranění chloupků v těchto partiích, neváhejte mne kontaktovat.

DEPILACE INTIMNÍCH PARTIÍ

Brazilka - 1290 - 1490 Kč

Hollywood - 1590 Kč

Zadeček - 550 Kč

Třísla - 450 Kč​

DALŠÍ DEPILOVANÉ PARTIE

Ruce - 290 Kč

Lýtka - 390 Kč

Podpaží - 350-490 Kč

 

Cena se může mírně lišit, dle náročnosti a domluvy. Ostatní partie dle domluvy.

Vosk na obočí

OBLIČEJ

Ošetření obličeje provádím s ohledem na Váš typ pokožky a její aktuální stav.

 

ŠETRNÁ DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Horní ret - 100 Kč

Brada - 100 Kč

Kotlety - 150 Kč

Cena se může mírně lišit, dle náročnosti a domluvy.