top of page
voskování

DEPILACE

Veškeré depilace provádím cukrovou pastou, která zajišťuje šetrné a efektivní odstranění nežádoucího ochlupení. Depilace cukrovou pastou je také to nejlepší, co Vám mohu nabídnout.

Depilace cukrovou pastou je depilační technika, při které se používá hmota z cukru, vody a citronové šťávy. připravuje se na bázi starověkých receptů blízkého východu. 

Cukrová pasta je 100% přírodní produkt, neobsahuje žádné chemické prvky, barvivo či parfém, proto jsou alergické reakce a kožní iritace minimální.

​Cukrová pasta odstraňuje chloupky s odumřelými buňkami kůže, takže působí jako jemný peeling, ale nestrhává vrchní vrstvu kůže jako teplý vosk.

Připravím Vaši pokožku na depilaci před depilačními a po depilačními přípravky profesionálních značek s čistícími a dezinfekčními účinky.

!U provádění depilací intimních partií je důležité !

Před první návštěvou je vhodné mít délku Vašeho ochlupení minimálně 5 mm dlouhou, pro lepší přilnavost cukru a hladkou depilaci. Pokud si nevíte rady, jsem tu pro Vás. :-)

Spodní část těla

DEPILACE - INTIMNÍ PARTIE A TĚLO

Ošetření probíhá s ohledem na Vaši intimitu, aktuální stav pokožky, ale zároveň se také snažím docílit hladkého a šetrného výsledku, vzhledem k Vaší pokožce. Pokud zvažujete odstranění chloupků v těchto partiích, neváhejte mne kontaktovat. Po aplikaci s sebou dostanete speciální masku/ošetřující krém, který je určen pro zklidnění a dobrou podepilační regeneraci (vzoreček zdarma :-) )

DEPILACE INTIMNÍCH PARTIÍ

Brazilka - od 1200 kč

Hollywood - od 1300 Kč

Zadeček - od 550 Kč

Třísla - od 450 Kč​

DALŠÍ DEPILOVANÉ PARTIE

Ruce předloktí - od 350 Kč

Ruce celé -od 450 kč

Lýtka - od 390 Kč

Podpaží - od 39o Kč

Celé nohy od 700 kč

 

Cena se může mírně lišit, dle náročnosti a množství ochlupení.

Ostatní partie dle domluvy.

DEPILACE - OBLIČEJ

Ošetření obličeje provádím s ohledem na Váš typ pokožky a její aktuální stav.

 

ŠETRNÁ DEPILACE CUKROVOU PASTOU

Horní ret - 100 Kč

Brada - 100 Kč

Kotlety - 150 Kč

Cena se může mírně lišit, dle náročnosti a množství ochlupení.

Ostatní partie dle domluvy.

bottom of page